wtorek, 21 lutego 2012

Wyróżnienie i wspomnienie Weekendu

Witam serdecznie. Po pierwsze bardzo dziękuję za komentarze a w szczególności za wyróżnienie od autorki Ulubionych robótek! Bardzo ale to bardzo mi miło!! Zgodnie z zasadami miałam opisać siebie w 7 zdaniach.:)
No cóż ciężko opisać siebie w 7 zdaniach ale spróbuje:
Jestem maniaczką picia kawy..mogę ją pić nawet w nocy-kocham ten zapach! Mam 1000 pomysłów na sekundę i wszystkie chcę od razu realizować. Nie ma dla mnie rzeczy nie możliwych. Nie boję się próbować nowych rzeczy. Co chwilkę zmieniam coś w mieszkaniu, a właściwie to codziennie, po prostu muszę coś przestawić. Jestem domatorem, kocham swoje mieszkanko i domowników. Gdybym mogła adoptowałabym wszystkie koty i psy z schronisk.Jestem strasznie uczuciowa i wrażliwa. Lubię słuchać ludzi!( potrafię płakać nawet na dennych komediach romantycznych) Miejsce gdzie czuję, że żyję to moja pracownia i kuchnia:)Moje wyróżnienie wędruje do
Anuszki
Petry Bluszcz
Wygnanko
Baloska
Malanka
Umbrella
Grodzia
Maciejka
Wybrałam moje ukochane blogerki:) Wy również wklejcie ten obrazek po prawej stronie bloga z informacją o wyróżnieniu i opiszcie siebie w tych 7 zdaniach- Jestem ciekawa!I wyróżnijcie inne blogi:) Buziaki!
Dziękuję i pozdrawiam