października 26, 2014

Wiązanka na Święto Zmarłych DIY

Witajcie. Zyskaliśmy godzinkę, ah jak fajnie się spało ! Godzina 17, a w domu już ciemno, palą się świece i w kominku huczy. Przyjemnie..Już za parę dni udamy się na groby naszych bliskich i będziemy wspominać, spotykać się w gronie rodziny, przyjaciół. Popołudniu będziemy pić kawę i zajadać ciastka kupione na straganach, a wieczorem spacer na otulonych blaskiem świec i wspomnień cmentarzach.  Na ten jeden dzień warto włożyć troszkę starań i przygotować wiązankę na grób. Pokażę Wam moją, jest prosta i tania, praktycznie jedyny koszt to sznurek, drut i czas :) Do wykonania mojej wiązanki użyłam: gałązki, suszone kwiaty, bluszcz z parku, suszone kwiaty, owoce głogu. W filmiku gościnnie wystąpiła Kazia :)

Zapraszam na kurs.

14 komentarzy:

 1. Lubię takie delikatne. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. :) też dziś "natargałam" gałązek i liści z zamysłem stworzenia wiązanek dla bliskich :)
  piękny Twój wyszedł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł. W tym roku zamierzam odwiedzić bardzo stary cmentarz i na jednym z zapomnianych grobów zostawić wiązankę z zapalonym zniczem. Chętnie wykorzystam Twój pomysł na zrobienie dodatkowego stroika. :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękna! i jaka mega alternatywa dla tych brzydactw sklepowych :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Patrzę podziwiam , pięknie wyszło

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna !!!
  Wspaniale wykonałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiolcia, ale ślicznie! Początki były niepozorne, a efekt taki delikatny i uroczy... Super! A Kazia ma wrodzony talent aktorski ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :))

Copyright © Rękodzieło-art , Blogger