poniedziałek, 3 listopada 2014

Creative Blog Tour
Jestem zaszczycona! Agnieszka z Starej Pracowni nominowała mnie to tego wyróżnienia. :) Bardzo lubię Agnieszkę i jej piękne anioły z masy solnej, tak tak z masy solnej.  Coś takiego jak konkurencja nas nie dotyczy, bo się bardzo lubimy :)  Zapraszam na jej cudowną i magiczną stronę :) Odpowiem teraz na kilka pytań, dzięki czemu może mnie poznacie lepiej.

Nad czym obecnie pracuję?:


Nad sobą. Tak nad sobą.  Codziennie staram się mobilizować do działania. Bo ze mnie zrobił się ostatnio leń. Może moja kreatywność mnie przerasta bo chcę wszystko! Mam milion pomysłów, a nie mam czasu do działania. Nie poddaję się i wydłużam dobę o ile się da wypiekając teraz świąteczne ozdoby.


Czym moja praca różni się od innych w tej branży?


Lubię robić coś z niczego. Nie lubię marnować pieniędzy na coś co mogę zrobić sama. Po co kupować świeczniki? Mogę je zrobić sama! Lubię też sól..od dzieciństwa..przerodziło się to w lepienie aniołów i prowadzenie kursów. Daje mi to wielką satysfakcję. A czym się różnią moje prace od innych ?

Hmm..często słyszę, ze moje prace są takie "moje" czyli bardzo wesołe i kolorowe, myślę, że to taki mój znak rozpoznawczy, prosto i wesoło.


Dlaczego piszę bloga o tym co tworzę ?

Bloga traktuję jako pamiętnik. Okraszony zdjęciami, wspomnieniami. Często wracam do starych notek i śmieje się sama z siebie :) Prowadzę go, bo widzę, że mam tutaj bratnie dusze, którym podoba się to, co robię. Dzisiaj nie wyobrażam już sobie życia bez Was i bez Bloggera...:)


Jak odbywa się proces tworzenia?


Budzę się rano z ekscytacją, bo wpadłam nowy pomysł. Wtedy szybko staram się go zapisać. Potem robię sobie kawę i przystępuję do badania terenu. Próbuję, kombinuję i jeśli jestem zadowolona z efektu końcowego,  robię zdjęcia i wrzucam notkę.  Bardzo często inspirują mnie filmy, książki in witryny drogich sklepów. Oj tak..wchodzę do takiego sklepu ąą ęę i gdy widzę ceny oko mi szaleje..bo wiem jak wykonać taką rzecz tanio samemu w domu :) Zawsze byłam wielkim kombinatorem!


A teraz nominuję niezwykle utalentowane osóbki. Pierwszą z nic jest moja przyjaciółka, artysta, wspaniała mama, cudowna kobieta i niesamowicie ciepła osoba. Tymonina-art.  

Ale się rozpisałam! Kochani a ja na koniec zapraszam jeszcze na nasze ocieplane Candy !