września 08, 2015

Blask świec

Pogoda nagle zmieniła się drastycznie, z upalnej soboty spędzonej nad wodą w jesień pod kocem. Nagle zdałam sobie sprawę, że zaczęła się moja ukochana, najbardziej kolorowa pora roku.
W wrześniu poznałam męża, wzięliśmy ślub i co roku spędzamy naszą rocznicę poznania i ślubu przy blasku świec.
Też lubicie te rześkie zimne poranki? Czuć w powietrzu to coś, coś magicznego coś tajemniczego.
Gdy zapełniłam swoja kuchenną półkę przetworami ( dopiero połowa) to się zorientowałam, że nie wszystkie słoiki są podpisane! Ale to zostawię sobie na wolny nudny wieczór.
Zapraszam zatem dziś wieczorem do siebie :)

kuchnia, diy

kuchnia, jesień, przetwory

kuchnia, przetwory

 Serdecznie chciałam również podziękować za piękne świeczniki od Agnieszki z bloga Cóż wiesz i pięknie..

12 komentarzy:

 1. Jesień jest i moją ukochaną porą roku. Ale ta wczesna jesień, pełna niezwykłych, płomiennych kolorów, z szeleszczącymi dywanami liści pod nogami :)
  I podobnie jak Ty, zawsze u mnie mrugają płomyczki świec, cudownie poprawiają nastrój w długie i szare wieczory później jesieni :))

  OdpowiedzUsuń
 2. lubię jesień , za kolory, babie lato, wrzosy, grzyby....oj tak lubię jak nie ma pluchy, deszczu i zimna :) dekoracje cudne, sama muszę jakoś zadbać o swoje mieszkanie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne te pływające świeczki na jarzębinie
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna spiżarnia :) Z chęcią wpadłabym na małe "conieco" :) Świeczki są super, zwłaszsza te w kukurydzy. A co do jesieni, to również moja ulubiona pora roku.
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie, nastrojowo i bardzo jesiennie:) A półki na przetwory bardzo zazdroszczę;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cudownie i nastrojowo u Ciebie :) Ja też powoli szykuję się na długie jesienne wieczory (jakieś stroiki jesienne, świeczniki itp) :) I w tym roku dopadł mnie szał przetworów, narobiłam ich mnóstwo.
  Pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne zdjęcia, czysta jesień:)

  OdpowiedzUsuń
 8. O tak! Dobrze Cię rozumiem, bo uwielbiam jesień! :) Twoja półeczka z przetworami świetnie się prezentuje :) Cieszę się, że świeczniki znalazły swoje miejsce i zastosowanie :)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :))

Copyright © Rękodzieło-art , Blogger