wtorek, 1 lipca 2014

A dupa rośnie..:)

Wiecie co..czy na Was pogoda tez tak wpływa jak na mnie? Wystarczy odrobina deszczu i już daję sobie "zwolnienie" od wszystkiego, a sprzątać się nie chce, a resztę zrobię "jutro" . Jedynie co mi się chce zawsze to jeść! A co mam zrobić jak moja siostra ma takie hobby..oprócz bycia fotografem lubi jeszcze piec ciasta! Gdy dostanę od niej ciasto, zaraz się odwdzięczam i robię też coś słodkiego i jej zanoszę..A dupa rośnie..:)
Siostra upiekła pyszne Brownie..przepis zmodyfikowany jak cholera ale dzięki temu prosty i wychodzi zawsze:) Aktualnie jesteśmy na etapie nadrabiania zaległości z młodych lat i oglądamy "Miasteczko Twin Peaks" A, że tam ciągle przewija się CHOLERNIE DOBRA KAWA Agenta Coopera to i zdjęcia muszą być w takim klimacie:) Odrobinka mroku jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
A teraz przepis dla chętnych:

składniki:
150 g maki, 3 jajka, 1 łyżeczka sody oczyszczonej, pól szklanki kakao ciemnego, 2 tabliczki czekolady- gorzkiej, 150 g masła, szklanka cukru, cukier waniliowy opcjonalnie.
Wykonanie:
 Topimy masło, gdy jest jeszcze na gazie dodajemy cukier. Przesiewamy mąkę, sodę, kakao. Do suchych produktów dodajemy masło z cukrem, 3 jajka i mieszamy. pieczemy na blaszce 20-25 minut-ciasto ma być wilgotne. Polecam dodać migdały i orzechy...niebo w gębie 

Autorką zdjęć na blogu jest moja siostra Agnieszka Tybur, zapraszam do niej: http://agnieszkatybur.wordpress.com/

Zapraszam i pozdrawiam!:)